Ciesz się darmowymi zwrotami w sklepie.

Waluty

Dostawa towaru

Dostawa i zwroty

Dostawa zwrotna pojazdu Polityka Zawsze nalegamy na ten sam dzień zamówienia, oczywiście, zasada dostawy następnego dnia, pozwalając osobom na transfer towarów napięcia ładunku 1-3 dni. Podczas transportu prawdopodobnie 7-15 dni.

Musisz zapłacić za transport. Prawo odstąpienia Jesteśmy zobowiązani do pełnej satysfakcji. 5 dni po paczce, musisz nas zaakceptować. polityka kursu wymiany przed skorzystaniem z prostego zwrotu, należy skontaktować się przed zwróceniem adresu wysyłki, aby zwrócić przedmiot do nas. Wszystkie przesyłki wysyłane do nas nie mogą być noszone, zmieniane lub prane w oryginalnym stanie, wszystkie etykiety.

Nie możemy wrócić do / nie zmieniać nazwy, np. Niewłaściwe buty, nie podoba mi się projekt. Dlatego upewnij się, że formatujesz i projektujesz ładunek, czego chcą.

Anuluj

Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przed wysłaniem. Przepraszamy, nie możemy anulować zamówienia, jeśli zostało wysłane. Dziękuję za Twoje zrozumienie. Jeśli nalegasz na anulowanie zamówienia, zwróć uwagę na zasady zwrotu.

Twoja satysfakcja jest naszym celem. Oferujemy kompleksową politykę zwrotów. Przed odesłaniem towaru prosimy najpierw skontaktować się z nami w celu omówienia problemu. Przez większość czasu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie techniczne w celu rozwiązania problemu, nie musisz niczego odsyłać. Jeśli w towarach występują nieodwracalne wady, możesz zagwarantować, że chcesz powrócić do projektu w zamian za udzielenie nam naprawy lub wymiany na 12 miesięcy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, otrzymasz wiadomość później. Podaj swoje imię i nazwisko oraz identyfikator. Wszystkie zamówienia na zwrot przedmiotów muszą być przechowywane w oryginalnym stanie. Nie należy nosić, zmieniać lub myć, wszystkie dołączone metki, trzeba zapłacić koszty zwrotu, koszty transportu, koszty zakupu.